Kedi isim künyesi ya da kedi isimliği olarak da bilinen kedi isimlik çeşitleri, farklı model ve çeşit sunar. Bu kedi künyesi modelleri ve kedi isimlikleri, kişiselleştirilebilir olmasıyla da fark yaratır.

Kedi tasma ve künyesi, sallanmayan kedi künyesi, kaybolursam ara kedi tasması ve zincirli kedi künyesi gibi farklı modeller vadeder. Metal kedi isimliği ve metal kedi künyesi, kedi isimliği çıngıraklı zilli gibi özel modeller de sunar.

Kedi isimlik, kişiselleştirilebilir ve tercihlerinize göre tasarlanabilir. Kedi künyesi tasarım seçeneği sağlaması da ek bir avantajdır. Bu nedenle de kedi isim künyesi sahiplerin ve kedinin tarzına uyum sağlayacak şekilde üretilebilir. Kedi isimlik fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi yazımızın devamında!

Kedi İsimliği Modelleri

kedi isimliği

Kedi isimlik modelleri çok çeşitlidir. Her kedinin tarzına uyan bir kedi isimlik çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında balıklı kedi künyesi en çok tercih edilenlerden biridir. Balık şekilli kedi künyesi üzerine kedinizin adı ve sizin iletişim bilgileriniz yazılabilir. Balıklı kedi isimlik haricinde yıldızlı, kalpli ve oval şekillerde de kedi künyeleri bulunmaktadır. En iyi kedi isim künyesi çeşitleri için TIKLAYINIZ!

Kedi İsimliği Özellikleri

kedi isimliği

Kedi isimliği metal, plastik, paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilir. Bir kedi künyesi isimlik modelinin kedi dostunuz için zararlı madde içermemesi son derece önemlidir. Aksi halde kedinizin tüyleri zarar görebilir, derisi tahriş olabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek adına mutlaka paslanmaz çelik veya metal kedi isimlik almalısınız.

Kedi isimlik aynı zamanda kedinizin boynuna uyum sağlamalıdır. Ayarlanabilir kedi isimlikleri daha işlevseldir. Bir kedi künyesi isimlik, kedinizin boynuna bol ya da dar gelmemelidir. Kedi künyesini satın almadan evvel kedinizin boynunu ölçmeyi unutmamalısınız.

Kedi İsimlik Üzerine Ne Yazılır?

Kedi isimliği çıngıraklı zilli modellerden sallanmayan kedi künyesi, kaybolursam ara kedi tasması gibi ürünlere kadar pek çok farklı model ve seçenek bulunmaktadır. Fakat burada asıl önemli olan şey kedi künyesinin üzerine nelerin yazılması gerektiğidir. Kedinizin kaybolma ve kaçma ihtimalini hesaba katarak, kedi isimlik üzerine kendi iletişim bilgilerinizi mutlaka yazdırmalısınız. Aynı şekilde kedinizin ismi de künye üzerinde yazılı olmalıdır.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir