Ailenizin değerli üyesi patili dostunuz için evcil hayvan aksesuarı arıyorsanız; en iyilerini sizler için listeledik. İşte, en popüler isimli kedi künyesi modelleri!

İsimli Kedi Künyesi Modelleri

Bir evcil hayvana sahip olduğumuzda o evimizin küçük çocuğu haline gelir. Evladımız gibi sevdiğimiz, bizim yaşam enerjimizi olumlu yönde etkileyen, sevgisini tanımlayamadığımız bu küçük canlılar bizim en değerli varlıklarımızdan biri olur. Bir gün uzak kalsak onları özleriz ve nereye gidersek gidelim yanımızda olmalarını isteriz.

Sevimli dostlarımız bazen dolaşmak için dışarı çıkıp yolunu kaybedebilir ya da macera aramak için küçük bir yaramazlık yapıp evinden kaçabilir. Böyle durumlarda evlerini bulmaları zor olabilir. Tam da bu noktada bizden uzaklaşan, dolaşmak isteyen sevimli dostumuzun bize dönmesini sağlayacak künyelere sahip olması, onları bulanların ya da onlara rastlayanların bize ulaşmasını sağlayacak çok önemli bir araçtır. Evcil dostumuza takacağımız kedi künyesi ile onlara kolayca kavuşmamız mümkün olacaktır.

İsimli Kedi Künyesi Modelleri

Evcil hayvanımızın boynuna bir tasma gibi takabileceğimiz bu künyeler hem isimlerinin hem de kendi iletişim bilgilerimizin yazılabileceği, kişiselleştirilebilen cinsten ürünlerdir. Bu metal isimli kedi künyesi modelleri hem sevimli dostumuzun rahat edeceği şekilde hem de değişik renk ve çeşitlerde tasarlanabilmektedir. Bu küçük kişisel eşyalar sayesinde çekip gittiklerinde ya da kaybolduklarında onları bulabilmemiz çok kolay hale geldiği gibi, kaybolma durumlarında verdiğimiz ilanlarda da ayırt edici bir özellikleri olmasını sağlayacaktır. Birden fazla çeşide sahip bu künyelerin çeşitlerini gelin tek tek inceleyelim.

En popüler isimli kedi künyesi modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Elips Şeklinde Kedi Künyesi

Birden fazla renk ve boyuta sahip olan bu şekildeki bir metal kedi künyesi, sevimli dostunuza çok yakışacak şık bir seçimdir. Seçenekleri olmasından ötürü dostunuza yakışacak en güzel rengi ve boyutu seçebilir, üzerine istediğiniz yazıyı istediğiniz karakterde tasarlayabilirsiniz. Yapıldığı maddeden dolayı da kaliteli olan bu künye, kedinizin onu uzun süreler kullanmasını sağlayacaktır.

Elips şeklinde kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

Pati Şeklinde Kedi Künyesi

Kendi patisiyle de şekil olarak uyumlu olan pati şeklindeki künye sevimli dostunuz için çok güzel bir tercih olabilir. Kedi patilerinin ne kadar sevimli olduğunu hepimiz biliriz. Bu patileri sevmek hepimize çok iyi gelir. Tam da bu çok güzel şekle sahip olan künyeyi yine kendi zevkinize göre tasarlayarak sevimli dostunuz için uygun hale getirebilirsiniz. Sevimli dostunuzun bu tatlı görünümlü künye ile daha da sevimli hale gelmesi kaçınılmaz olacaktır.

Pati şeklinde kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

Kalp Şeklinde Kedi Künyesi

Özellikle dişi bir kediye sahipseniz kalp şeklindeki bu künyeyi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Romantik ve sırnaşık yapıda bir erkek kediniz için de tabii ki satın alabileceğiniz bu model sevimli dostunuza çok yakışacaktır. Kaliteli ve şık bir görünüme sahip olan bu künyeyi dilediğiniz boyut ve renkte edinmeniz mümkündür. Bu güzel modelle hem sevimli dostunuzun tatlığına tatlılık katacak hem de güvenliğini kontrol altına alabileceksiniz.

Kalp şeklinde kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

İsimli Kedi Künyesi Modelleri

Yıldız Şeklinde Kedi Künyesi

İsimli kedi künyesi modelleri arasında bir diğeri de yıldız konseptli olanı. Yıldız tasarımı, uzun zamanlardan beri modası geçmeyen bir semboldür. Yıldızların görüntüsünü çoğumuz severiz. Yıldızın altında yatan anlam ışıldamak ve parlamakla alakalıdır. İşte tam bu noktada sevimli dostumuzun bu künye ile ışıldamasını sağlayabiliriz. Renk ve boyutunu ayarlayabileceğimiz, kişiselleştirebileceğimiz bu künye ile kedimizi çok havalı bir görüntüye ulaştırabiliriz.

Yıldız şeklinde kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

Taç Şeklinde Kedi Künyesi

Evimizin prens ve prenseslerine yakışacak olan bu künye modeli çok güzel bir tercih olabilir. Günlük veya özel günler için onlara takabileceğimiz bu model de çok kullanışlı olacaktır. Takılması çok pratiktir ve asla sevimli dostunuzu rahatsız etmez. Üzerine dostunuzun adını ve kendi bilgilerinizi rahatlıkla yazdırabileceğiniz bu modeli de değerlendirebilirsiniz.

Taç şeklinde kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir