Petneym, kedi ve köpek künyeleri, evcil hayvan kolyeleri, ilgi çekici tasma çeşitleri gibi popüler evcil hayvan aksesuarları sunan bir online satış mağazasıdır. Petneym olarak; evcil hayvanınızın ailenin bir parçası olduğunun farkındayız. Çünkü bizler de sadık evcil hayvan severleriz.

Modanın bir iyimserlik işi olduğuna inanıyoruz ve evcil hayvanların da modaya uyum sağlama haklarının olduğunu düşünüyoruz. Bu ruhla büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Moda değişir, alışveriş alışkanlıkları değişir. Fakat, müşterilerimizi mutlu etme arzumuz hiçbir zaman değişmez.

Sevimli dostunuzun en iyi şekilde görünmesini sağlamak için tercih edebileceğiniz aksesuarlar, sınıfının en iyisi olmalıdır. İşte Petneym, evcil hayvanınızın hak ettiği güzellikte ve kalitede en iyi ürünleri vadediyor. Şık evcil hayvan tasmaları, büyüleyici güzellikteki köpek ve kedi künyeleri, lüks aksesuarlar; her evcil hayvanın hak ettiği bir şeydir. Bu düşünceye odaklanan firmamız; birbirinden kaliteli, trend ve güvenilir ürünleri ile sektörde farkını ortaya koyuyor.

Özgün tasarımlı, kişiselleştirilebilir ve şık aksesuarlarımızla evcil hayvanların benliklerini ifade etmelerine izin veriyoruz. Birbirinden farklı tasarım seçeneği sunuyor, her zevk ve tercihe hitap eden ürünlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerine yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli malzemeler kullanıyor, evcil hayvan sağlığını riske atacak materyallerden elbette ki kaçınıyoruz. Kedi ve köpek künyesi, kolyeleri ve zarif tasma modellerimizde, sürekli olarak değişen evcil hayvan modasına uyum sağlamaya özen gösteriyoruz. En son moda pet aksesuarlarından oluşan koleksiyonumuz ile evcil hayvanınızın tarzını ortaya koymasına destek oluyoruz.

Sıra dışı güzelliğe sahip olan ürünlerimizi uygun fiyat etiketi ile müşterilerimize sunuyor, hızlı kargo, kaliteli müşteri hizmetleri desteği ve kusursuz hizmet anlayışımız ile sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Her daim müşterilerimizin istek ve beklentilerini dikkate alıyor, müşterilerimizden gelen geribildirimlere önem veriyoruz.

Petneym olarak; işinde profesyonel ve deneyimli olan ekibimizle birlikte, en son trendleri evcil hayvan sahipleriyle buluşturduğumuz için çok heyecanlıyız. Müşterilerimize mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çok çalışıyoruz. Siz de dostunuzun tarzına katkıda bulunmak isterseniz; en kaliteli, güvenli ve şık tasarımlı aksesuarlarımız ile daima buradayız!