İsimli kedi ve köpek künyeleri özelleştirilmiş ürünler olduğu için kesinlikle iptal ve iadesi söz konusu değildir.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde etiketi koparılmamış teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz.

www.petneym.com’ dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Ambalajı yırtılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.

Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. İade ve talep formu oluşturarak talebinizi açık bir şekilde yazınız. Değişim yapılacak ürün kod, renk ve bedenlerini mutlaka yazılı olarak ve açık bir şekilde belirtiniz.

Ambalajı açılmış ürünlerin değişimi veya iadesi üretimden kaynaklanan problem olmaması halinde hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

www.petneym.com, üründe ve etiketinde herhangi bir kopma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden aşağıdaki posta adresimize kargo yolu ile gönderebilirsiniz.

Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Sanat-ı Akvaryum Evcil Hayv. Tur. Gıda. İth. ve İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Kazımdirik Mah. 184. Sk. No: 47-55B Bornova / İzmir

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

www.petneym.com İade ve değişimlerden kaynaklanan kargo ücretlerinden sorumlu değildir.

Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Kargonuzu, www.petneym.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile anlaşmalı fiyatlar üzerinden göndermek için +90 545 738 63 96 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, www.petneym.com tarafından hatalı ürün, hatalı renk ve beden gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda kargonuzu 1-3 iş günü içerisinde, www.petneym.com ile anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek bize gönderebilirsiniz. Ürün şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikâyetiniz onaylandığı takdirde, iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar www.petneym.com tarafından karşılanacaktır.