Gösterilen sonuç sayısı: 9

Daire Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Elips Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Kalp Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Kemik Şeklinde Metal Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Pati Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Taç Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Köpek Künyesi

Tüylü dostlarımızı güvende tutmak çok önemli ve kişiselleştirilmiş bir köpek künyesi bu konuda yardımcı olabilir. Üstelik son moda, güvenli ve kaliteli köpek künyeleri ile köpeğinizin tarzını yansıtmasına izin verebilirsiniz! En iyi pet künyeleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Köpek Künyesi Çeşitleri

Pet aksesuar söz konusu olduğunda künyelerin yeri ayrıdır. Köpek künyeleri ile dostunuzun hem güvende kalması hem de trend bir görünüm elde etmesi mümkün. Petneym sayfasında, aralarından seçim yapacağınız çok farklı model ve tasarımda künyeler var. Örneğin, Yıldız Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi tercih ederek, dostunuzun havalı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, köpek künyesi zincir modellerinden klasikleşmiş isimli köpek künye çeşitlerine kadar pek çok seçenek olduğunu da unutmamalısınız!

Kürklü dostlarımızı seviyoruz ve onları mutlu, sağlıklı ve en önemlisi güvende tutmak için evcil hayvan ebeveynleri olarak elimizden gelen her şeyi yaptığımızdan emin olmak istiyoruz. Hatta, daha önce evcil hayvanınızı kaybettiyseniz, köpek künye çeşitlerinin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Kimlik ve iletişim bilgilerinizin, evcil hayvanınızın boynuna güvenli bir şekilde iliştirilmesi, tek başına bir maceraya atılmaya karar verirse tüylü aile üyenizi geri alma olasılığını çok daha yüksek hale getirir.

Bir köpek isimlik, evcil hayvanınızın kaybolması durumunda, onun size ulaştırılma ihtimalini yüksek oranda artırır. Köpek künyeleri, güvenlik etkisine ek olarak köpeğinizin modaya uygun bir stil elde etmesine de destek olur. Köpeğinizin boynuna köpek isimliği ekleyerek, onun popüler bir tarz sunmasını ve kendine has bir imaj yaratmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Künyeler Tüylü Arkadaşınızın Kimliği Olsun

Çoğu köpek ebeveyni, sadece tanımlama amacına hizmet etmeyen, aynı zamanda kürklü çocuğunuzun daha sevimli görünmesini sağlayan köpek künyelerinin gerekliliğini bilir. İşlevsel ve etkili olarak kabul edilen isimli köpek künyeleri, sevimli dostunuzun şık görünmesine de imkan tanır. Hiçbirimiz evcil hayvanımızı kaybettiğimizi hayal bile etmek istemeyiz. Bu açıdan düşünüldüğünde isimli köpek tasma, köpeğinizin güvende kalmasını destekler.

Genellikle köpek sahipleri, pet künye üzerine köpeğinin adını yazdırmayı sever. Bir veya iki telefon numarası dışında sahibinin adı ve adresi gibi bilgilerin künyede yazması, herhangi bir şey olursa tüylü arkadaşınızla tekrar bir araya gelmenize yardımcı olacaktır.

Köpeğiniz bir cins köpekse, köpeğinizin künyesine ‘’Kısırlaştırıldım’’ ifadesini eklemeyi seçebilirsiniz. Çünkü bu aynı zamanda köpekleri üreme için kullanmak isteyen köpek hırsızlarını da caydırabilir. Köpeğinizin sağlık problemleri varsa ve düzenli ilaç kullanıyorsa, köpeğinizin kolyesine bu bilgiyi de ekletebilirsiniz. Bu, köpeğinizi bulan kişiyi hemen sizinle iletişime geçmeye ya da onu veterinere götürmeye teşvik edebileceğinden, son derece faydalıdır.

Köpeğinizin bir künyesi yok mu? Siz de hem fonksiyonel hem de trend bir köpek künyesi arıyorsanız; sayfamızı inceleyebilir, dostunuzun kaliteli bir künyeye sahip olmasını mümkün kılabilirsiniz.