Gösterilen sonuç sayısı: 10

Kedi Tasması

Tasmalar, köpekler ve diğer evcil hayvanlar için önemli olduğu kadar kediler için de önemli. Kediniz tamamen evde yaşıyor olsa dahi kedi tasması, kedinizin kaçması ya da kaybolması halinde başkalarının onu geri getirmelerini mümkün kılar. Siz de kediniz için harika bir tasma arıyorsanız; en modern kedi tasmaları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kedi Tasmaları ile Sevimli Dostunuz Güvende

Kedinizin güvende olduğundan ve kaybolursa size geri getirileceğinden emin olmak istemeniz çok normal. Bunun için yapmanız gereken oldukça basit. Bir isimli kedi tasması ile kedinizin güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. İsimli kedi künyeleri, evcil hayvan dostlarımızı teşhis etmemizi, takip etmemizi ve güvende tutmamızı kolaylaştırır. Kedi tasmasına eklenen kedi isimliği ile minik dostunuzun harika bir imaj sergilemesini sağlarken, aynı zamanda onun güvende kalmasını da desteklemiş olursunuz.

En Popüler Kedi Tasması Modelleri Petneym’de!

Kedinizi güvende tutmak için önemli bir araç olan kedi tasması modelleri, farklı stil, boyut ve desenlerde gelir.  Ayarlanabilir kedi tasması, pratik şekilde açılan ve kapanan bir toka içerir. Tokalı tasma, kediniz bir dal ya da herhangi bir nesneye takılırsa veya yaralanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırsa tüm bunları önlemeye yardımcıdır. Bir kişi tarafından güçlü şekilde çekilmediği sürece kedinizin boynundan çıkması mümkün olmamaktadır.

Fosforlu kedi tasması, tam anlamıyla yansıtıcı bir renk tonu içerir. Bu da kedinizin karanlıkta rahat şekilde görülmesini sağlar. Bu tip bir tasma, sevimli dostunuzun hemen fark edilmesini kolaylaştırır. Çanlı kedi tasması, en popüler kedi tasma çeşitleri arasında yer alır. Kedi isimlikleri ile de birlikte kullanılabilen çanlı kedi tasmaları evcil hayvan dostunuzu takip etmenizi, sizden ne kadar uzaklaştığını anlamanızı da sağlar.

Birçok kedi sahibi, kedilerinin tasmalarına kişiselleştirilmiş bir dokunuş katmak ister. Bu yüzden son moda kedi tasmaları tercih ederler. Bu kedi yakalıkları, trend ve eğlenceli desenler, dokumalı tasarımlar, kedi papyon modelleri ve kedi kolyeleri içerir.

Tasmayı kedinize taktıktan sonra en fazla üç parmaklık bir boşluk kaldığından emin olun. Tasma bundan daha gevşek olmamalıdır. Kediniz henüz tam olarak büyümemişken bir tasma alırsanız, tasmanın uyumunu haftalık olarak kontrol etmeyi unutmayın. Kedinizin tarzını yansıtacak birbirinden ilgi çekici ve hoş görünümlü tasmalar Petneym koleksiyonunda!