Gösterilen sonuç sayısı: 9

Daire Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Elips Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Kalp Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Kedi Kafası Şeklinde Metal Kedi Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Pati Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Taç Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi

199,99  Kargo ve KDV Dahil

Kedi Künyesi

Özenle tasarlanan Petneym kedi künyesi modelleri ile kedinizin tarzını yansıtın. Trend, kaliteli ve güvenli kedi künyeleri sayesinde evcil kedinizin kendine özel stili olsun!

En İyi Kedi Künyesi Çeşitleri

Kedi künyeleri farklı stil ve tarzda üretilir. Sayfamızda yer alan kedi künyesi çeşitleri arasından seçim yapabilir, minik dostunuzun etkileyici görünmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, Taç Şeklinde Metal Kedi ve Köpek Künyesi ile onun hoş bir görüntü sergilemesine izin verebilirsiniz. Sizin ve kediniz için uygun olan en iyi ürünü bulmak adına kategorilerimizi detaylıca incelemeli, beklentilerinizi netleştirdikten sonra kararınızı vermelisiniz. Emin olabilirsiniz ki; onlarca kedi künyesi çeşidi arasından kedinizin tarzını yansıtacak bir ürünü kolayca tespit edeceksiniz! Üstelik, künye üzerine kedinizin ismini, kendi isminizi ve iletişim bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Böylece kedinizin olası bir kaybolma durumunda size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kedinizin kaybolmasının önüne geçen bu sevimli ürünler, onun etkileyici bir görüntü sunmasına yardımcıdır. Kedinizin künyesine alışması zaman alabilir. Bu süreçte sabırlı olmalı, sevimli dostunuzun konforundan emin olduktan sonra ona alışması için zaman tanımalısınız.

Künyeler Sevimli Dostunuzun Kimliği Olsun

Kedi isimli künye modelleri, en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Özel davetlerde veya günlük olarak kullanılabilecek bir paslanmaz kedi künye modeli arıyorsanız; Kedi Kafası Şeklinde Metal Kedi Künyesi başta olmak üzere bu kategorideki tüm ürünlerimizi mutlaka incelemelisiniz!

İsimli kedi künyesi çeşitleri, kedilerin boynuna takılır. Petneym kedi köpek isimliklerinin kullanımı oldukça basittir, tamamen güvenlidir ve üzerine kedinin adı ile insan ebeveyninin iletişim bilgileri yazılabilir. Fonksiyonel bir pet aksesuar olarak öne çıkar. Kedinizin boynuna bu hoş görünümlü künyelerden herhangi birini satın alabilirsiniz. Böylece kedinize bir kimlik sağlamış olacaksınız! Kedinizin boyun ölçülerine uyum sağlayan bir kedi künyesi seçmeniz oldukça önemli. Bu yüzden sayfamızdaki ölçü detaylarını dikkatlice incelemenizde yarar var. Doğru kedi künye boyutu, kedinizin aksesuarından rahatsız olmasını önler ve onun sağlığını korur. Hem de konfor seviyesine katkıda bulunur.

Büyük bir titizlikle tasarlanıp satışına sunulan isimli kedi künyesi çeşitleri, her zevk ve tercihe hitap edecek modellerden oluşur. Piyasanın en iyi, en kaliteli ve özgün tasarımlı kedi künyelerini sayfamızda keşfedebilir, kedinizin tarzı ile fark yaratmasına destek olabilirsiniz!