Gösterilen sonuç sayısı: 3

Altın Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi

119,99  Kargo ve KDV Dahil

Gümüş Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi

119,99  Kargo ve KDV Dahil

Siyah Renk Kedi ve Köpek Kolyesi

119,99  Kargo ve KDV Dahil

Köpek Kolyesi

Özel günlerde köpeğinizin daha dikkat çekici görünmesini mi istiyorsunuz? Belki de tüylü arkadaşınızın modaya uyum sağlamasını desteklemek istiyorsunuz… Sebep her ne olursa olsun, köpek boyun zinciri ve köpek kolyeleri ile minik dostunuzun trend bir görünüm elde etmesine izin verebilirsiniz! En iyi köpek kolyesi modelleri için sayfamızı incelemeniz yeterli!

Kaliteli Köpek Kolyesi Çeşitleri

Köpek aksesuarları ve köpek boyun zincirleri söz konusu olduğunda köpek kolyelerinin yeri çok ayrıdır. Sağlam, uzun ömürlü, kaliteli ve üst düzey konfor sunan köpek boyun aksesuarları, tüm ırktan köpekler için olağanüstü bir hediye olarak öne çıkar. Örneğin, Siyah Renk Kedi ve Köpek Kolyesi her türlü köpek cinsine çok yakışır.

Gece ışıklarında parlayan, modern tasarımı ile dikkat çeken köpek kolyesi modelleri, her köpeğin hakkı diyoruz! Köpek boyunluk ve kolye, herhangi bir zamanda yavruların görünümünü güzelleştirmek için önemli bir aksesuardır. Petneym ürünleri, farklı model, desen ve stillerden oluşur. Tüylü arkadaşınıza yakışacak pet kolyelerini sayfamızda hemen keşfedebilirsiniz!

En İyi Köpek Kolyeleri Petneym’de!

Petneym’de satışa sunulan köpek kolyeleri ve zincirleri, son derece hafiftir ve köpeklerin boynunu rahatsız etmez. Uzun saatler kullanıldığında bile petlerin konfor seviyesini düşürmez. Aynı zamanda bu kolyeler gevşek yapıdadır ve köpeklerin boyun bölgesini sıkmaz ya da herhangi bir tahrişe yol açmaz. Pet kolye çeşitleri farklı stil ve boyutlarda üretilir. Seçtiğiniz köpek boyun tasmaları, kolyeleri ve zincirleri, sevimli dostunuzun boyutuyla uyumlu olmalıdır. Bu nedenle köpek boyunluğu alırken sayfamızdaki ölçü bilgilerine dikkat etmelisiniz.

Altın Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi ile köpeğinizin kral gibi görünmesini sağlayabilirsiniz! Moda tutkunuzu köpeğinize de yansıtmak için Petneym’deki ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Asla modası geçmeyecek olan köpek zincir kolye modelleriyle, bırakın köpeğiniz tüm dikkatleri üzerine çeksin! Takması ve çıkarması çok kolay olan köpek kolyesi, aynı zamanda paslanmaz alüminyum gibi kaliteli malzemelerden üretilir. Bu da ürünün pet dostu olduğunun ve köpeğinizin sağlığına zarar vermeyeceğinin kanıtlarından biridir. İster günlük kullanım ister özel günler için köpek kolyesi ve zinciri arıyor olun, en kaliteli ürünler için koleksiyonumuza göz atmalısınız!