Gösterilen sonuç sayısı: 5

Köpek Tasması

Yeni bir köpek sahiplendiğinizde, tüylü arkadaşınızın bazı temel aksesuarlara ihtiyacı olur. Bu aksesuarlardan biri de tasmadır. Her biri belirli bir amaca hizmet eden birçok köpek tasması türü bulunmaktadır. Birbirinden şık, havalı ve trend görünümlü köpek tasması modelleri için sayfamızı incelemeniz yeterli!

En Güvenli ve En Kaliteli Köpek Tasmaları

Bir köpek tasması, onları yönlendirmek ve kontrol altında tutmak için tercih edilen, köpeğin boynuna takılan bir malzeme şerididir. Köpeğinizin kaçması ya da kaybolması durumunda isimli köpek künyeleri ile onun size geri getirilmesini sağlayabilirsiniz. Köpek isimliği tasmaya pratik olarak eklenebilir. Bu da iletişim bilgilerinizin, tasmada yer almasını mümkün kılar. İsimli köpek tasmaları, tam olarak köpeğinizin emniyette kalmasına yardımcıdır. Bununla beraber, şık tasarımlı köpek tasmaları tüylü arkadaşınızın tarzını yansıtmasını sağlar. Ayrıca, birçok köpek, bir kostüm ya da kıyafetin bir parçası olarak tasma kullanır!

Köpek Tasması Modelleri Petneym’de!

Pek çok farklı türde köpek yakalığı vardır. Çoğu tasma, köpek kolyeleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Tokalı köpek tasması, geleneksel bir tasma çeşididir. Kolayca açılır ve kapanır özelliktedir. Bu yüzden rahat bir kullanım imkanı sunar.

Köpek künyesi ile eşleşen tasmalar, evcil hayvan dostunuzun güvenliğini sağlarken diğer yandan harika bir imaj sergilemesini kolaylaştırır. Düz yaka tasmalar, birçok renk ve tasarımda mevcuttur. Bu köpek aksesuarları, köpeğinizin boynuna rahatça oturmalıdır; köpeğinizi rahatsız edecek kadar sıkı veya köpeğiniz içinden kayabilecek kadar gevşek olmamalıdır. Temel kural, yakanın altına iki parmağınızı sokabilmeniz gerektiğidir. Köpek isimlikleri, sade veya şık olabildikleri için popülerdir. Çeşitli model ve kişiselleştirme seçeneği sunarlar. Köpek yakalıkları, genellikle kumaş veya deriden yapılır ve kimlik etiketleri bu aksesuara eklenebilir.

Köpek tasma almadan evvel, köpeğinizin boynunu bir mezura ile ölçmeniz önemlidir çünkü bu, evcil hayvanınızın ölçümlerini almanın en güvenilir yoludur. Her zaman köpeğin boynuna uygun şekilde oturan bir tasma seçmelisiniz. Tasmada, dışarıya çıkıntı yapan rahatsız edici bir kısım bulunmamalı ve ürün, her yöne yayılabilecek büyüklükte olmalıdır.

Evcil hayvan dostunuz için en iyi köpek tasmalarını sayfamızda hemen keşfedebilirsiniz!