Gösterilen sonuç sayısı: 3

Altın Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi

119,99  Kargo ve KDV Dahil

Gümüş Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi

119,99  Kargo ve KDV Dahil

Siyah Renk Kedi ve Köpek Kolyesi

119,99  Kargo ve KDV Dahil

Kedi Kolyesi

Kedi kolyesi ile sevimli dostunuzun görünümünü zenginleştirin! Modaya uyum sağlayan, kaliteli ve pet dostu kedi kolyeleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kedi Kolyesi Modelleri

Kedi aksesuarları ve kedi zincirleri söz konusu olduğunda kedi kolyelerinin yeri ayrıdır. Uzun yıllardan bu yana kediler için kolye kullanımı oldukça yaygındır. Çoğunlukla köpek ve kediler için tercih edilen kolye modelleri, onların hoş görünmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda modaya uyum sağlamalarına da izin verir. Kedi kolye çeşitleri, kedinin kişiliğini ve sahibinin kim olduğunu belli etmek için de kullanılır. Sevimli dostunuz için seçeceğiniz bir kedi isimlik kolye sayesinde, olası bir kaybolma durumunda size tekrar geri getirilmesini de sağlamanız mümkün. En önemlisi de, ona bir şans vererek kedi aksesuarları ile minik dostunuzun mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bütün bunları kedi kolyesi sayesinde elde edebilirsiniz. Sayfamızda her kedi ırkına uyum sağlayan bir kolye modeli bulmanız mümkündür. Kediniz ister yetişkin ister yavru olsun, ona uygun bir aksesuarı hemen keşfedebilirsiniz. Petneym koleksiyonunda yer alan onlarca model arasından istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Örneğin, Altın Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi ile kedinizin parlayacağına emin olabilirsiniz!

En İyi Kedi Kolyeleri

Evlerin neşesi olarak bilinen kedi dostlarımız, yaşamımıza renk katan canlılardır. Sevimli ve meraklı halleriyle çoğu zaman yaramazlık yapsalar da bu evcil hayvanlardan vazgeçmek mümkün olmamaktadır. Kedinizin kaybolması ya da kaçması durumunda isimli kedi kolyeleri onların bulunmasına katkı sağlayabilir. Boyun zincirine ilave edilen etiketler, bunu mümkün kılmaktadır. Etikete, isminiz, adresiniz ya da telefon numaranız eklenebilir. Bu da kedinizin sağlıklı şekilde size ulaştırılmasını kolaylaştırır.

Kedi kolyesi farklı modellere sahiptir. Birbirinden kullanışlı, modern ve şık modeller sayesinde tüylü arkadaşınızın hem bir ailesi olduğunu belli edebilir hem de kaybolması olasılığına karşı önlem alabilirsiniz. Petneym’in kedi kolyesi çeşitleri, evcil hayvanların konforu düşünülerek özel olarak üretilmiştir. Bu yüzden kedi kolyeleri, dostunuzun sağlığına herhangi bir zarar getirmez. Uzun ömürlü, dayanıklı ve pet dostu kedi kolyeleri ile siz de kedinizin stil sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir süs eşyası olarak kedi kolyesi arıyorsanız; Gümüş Rengi Kedi ve Köpek Kolyesi ile kedinizin olağanüstü görünmesini kolaylaştırabilirsiniz! Özel günlerde, doğum günlerinde, bayramlarda ya da tatil dönemlerinde evcil kedinizi süslemek ve daha da ilgi çekmesini sağlamak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise paslanmaz kedi kolyesi modellerimizi mutlaka incelemelisiniz!