Metal kedi künyesi tasarım önerileriyle karşınızdayız! Kediler son derece meraklı canlılar olmalarından dolayı zaman zaman kapı önüne, bahçeye veya yürüyüş sırasında uzak bir alana gitmek isteyebilir. Böyle zamanlarda kedilerin sahiplerini veya evlerini bulmaları zor olabilir. Tam da bu noktada, kedilerin güvenliğini sağlamak ve kendilerini güvende hissettirmek için kedi künyesi kullanılabilir. Kedi künyesi sayesinde, sahibinden uzaklaşan ve dolaşmak isteyen kediler bir başkası tarafından bulunabilir ve sahibine kolayca ulaştırılabilir.

Kedilerin boyunlarına takılan ve hiçbir rahatsızlık hissi vermeyen künyeler gerek tasarımlarıyla gerek birbirinden güzel renkleriyle dikkat çekmektedir. Özel üretilen bu künyeler ile kedi sahibine ait bilgilerin işlendiği belirli bir alanın olması ve böylece kedinin bir sahibinin olduğunun anlaşılması son derece önemli. Eğer meraklı ve sevimli bir kediye sahipseniz takacağınız kedi künyesi ile onun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Daire Şeklinde Metal Kedi Künyesi

Bir kedi sahibi olarak çeşitli renge ve boyuta sahip bir künye arıyorsanız eğer daire şeklindeki metal künye harika bir seçim olacaktır. Birden çok renge sahip olmasından ötürü en sevilen rengi seçebilecek, kişiselleştirilebilme özelliği ile üzerine istenilen karakterleri de eklettirebileceksiniz. Künye üretildiği malzemeden dolayı çok kaliteli olup, kedinin uzun süreli kullanmasına imkan tanımaktadır.

Daire şeklinde metal kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

Balık Şeklinde Metal Kedi Künyesi

İsimli kedi künyesi modellerinden bir diğeri de balık şeklindeki metal kedi künyesidir. Balık tasarımı, çeşitli renklerde ve boyutlarda üretilen modellerdendir. Kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen bu modelin modası hiçbir zaman geçmemektedir. Kaliteli malzemelerinden ötürü herhangi bir kararma veya solma yapmayan bu künye uzun yıllar kullanım sağlar. Rengi, boyutu ve kedinin ismine göre hazırlanabilen bu künye kedinize çok havalı bir görüntü katacaktır. Balık şeklindeki metal künyeden edinerek sevimli dostunuzun bu künye ile ışıldamasını sağlayabilirsiniz.

Balık şeklinde metal kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

metal kedi künyesi

Kalp Şeklinde Metal Kedi Künyesi

Kalp şeklindeki metal kedi künyesi, özellikle dişi kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sevimli ve romantik erkek kediler içinde alınabilecek bir model olan bu künye, sevimli dostunuzda çok şık duracaktır. Kişiselleştirilebilen bu künyeyi istediğiniz renk ve boyutta tercih edebilmeniz mümkündür. Son derece kaliteli malzemelerden üretilen bu künyenin, sevimli dostunuza hiçbir zararı olmadığı gibi ona konforlu bir kullanım sunar. Kalp şeklindeki künye hem kedinize çok yakışacak hem de güvenliğini sağlayacaktır.

Kalp şeklinde metal kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

Elips Şeklinde Metal Kedi Künyesi

Sevimli dostunuzun hem güvenliğini sağlayan hem de ona hava katan metal kedi künyelerinden biri de elips şeklinde olanıdır. Bu künye kaliteli ve şık tasarımıyla kedinize çok yakışacaktır. Çeşitli renk ve boyuta sahip olmasından dolayı zevkinize hitap edeni seçebilir veya kişiselleştirebilirsiniz. Üretildiği malzemelerden dolayı kaliteli ve sağlıklı olan bu künye, sevimli dostunuzun uzun yıllar kullanmasını sağlayacaktır.

Elips şeklinde metal kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

Taç Şeklinde Metal Kedi Künyesi

Sevimli dostunuza farklı bir hava katacak olan taç şeklindeki künye modeli harika bir tercih olabilir. İster günlük yaşamda ister özel günlerde takılabilecek taş şeklindeki künye çok kullanışlı olacaktır. İstenilen renk ve boyutta olan bu künyenin takılması çok kolaydır. Üzerine kedinizin adını ve diğer bilgileri rahatlıkla yazabileceğiniz bu model kedinin güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Taç şeklinde kedi künyesi için TIKLAYINIZ!

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir