Köpek isimliği, köpek tasması ve künyesi olarak da bilinir. Kaybolursam ara köpek tasması, sallanmayan köpek künyesi, çıngıraklı zilli köpek künye çeşitleri gibi pek çok model bulunmaktadır. Ürün çeşitleri bunlarla da sınırlı değil. Süslü köpek künyesi, köpek isimlikleri, köpek tasma isimliği, isimli köpek tasması, çelik köpek künyesi, köpek künyesi metal, köpek künyesi isim yazdırma, köpek künyesi zincir gibi daha çok sayıda köpek künye modelleri vardır.

Köpek isimliği fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi yazımızın devamında sizlerle!

Köpek İsimliği Modelleri

köpek isimliği

Köpek tasması ve künyesi, çıngıraklı zilli köpek künye çeşitleri, Süslü köpek künyesi gibi onlarca farklı şekil ve boyutta köpek isimliği vardır. Balıklı köpek künyesi, yıldızlı köpek künyesi, kral taçlı köpek künyesi gibi sevimli modeller de bulunmaktadır. Dostunuzun boynuna çok yakışacak o özel modeli hemen keşfetmek ve ekonomik fiyatlarla satın almak için TIKLAYINIZ!

Köpek İsimlik Özellikleri

köpek isimliği

İsimli köpek tasması, çelik köpek künyesi, köpek künyesi metal ve zincirli köpek isimliği gibi pek çok farklı köpek isimliğinin olduğundan söz etmiştik. Köpek künyelerinin yapım malzemesi çok önemlidir. Çünkü tüylü arkadaşınızın boynunda uzun saatler kalacaktır. Kalitesiz bir köpek künyesi köpeğinizin tüylerine zarar verebilir ve derisinde tahrişe yol açabilir. Bu nedenle de paslanmaz çelikten elde edilen köpek künyesi tercih etmeniz son derece mühimdir. Ürün ne kadar kaliteli ve sağlam olursa, köpek dostunuz için o kadar güvenilir olacaktır. Bu yüzden de köpek künyesi alırken ürünün yapıldığı malzemeye mutlaka dikkat etmelisiniz.

Köpek İsimliği Üzerine Ne Yazılır?

Evcil hayvan künyeleri birçok açıdan önemlidir. En basitinden bir köpek künyesi, dostunuzun tarzını yansıtmasına izin verir. Köpek isimli künye sayesinde tüylü arkadaşınız daha sevimli görünür. Fakat köpek künye isimlik gibi ürünlerin asıl amaçlarından biri de dostunuzun kaybolması halinde size tekrar geri getirilmesini sağlamaktır diyebiliriz. Bu yüzden de bir köpek tasma künyesi üzerine çeşitli bilgilerin yazdırılması önem arz eder. Köpek tasması üzerinde dostunuzun ismi dışında sizin isminiz, adresiniz ve iletişim numaranız muhakkak olmalıdır. Bu sayede köpek dostunuzun güvenliği sağlanmış olur.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir