Köpek isimliği modelleri, çelik köpek künyesi ve gümüş köpek künyesi olmak üzere pek çok farklı kedi köpek isimlik çeşidini içerir. Köpek künyesi metal ürünler paslanmaz olduğundan dolayı köpeklerin sağlığını ve güvenliğini riske atmaz. En popüler köpek künyeleri nelerdir?

Köpek İsimliği Modelleri 2022

Asker Künyesi Şeklinde Köpek Künyesi

Köpek isimliği modelleri söz konusu olunca en popüler ürünlerden biri de Asker Künyesi Şeklinde Köpek Künyesi oluyor. Köpek dostunuz için kaliteli ve kullanışlı bir künye arıyorsanız bu çelik köpek künyesi ideal bir seçimdir.

Balık Şeklinde Köpek Künyesi

Köpeğiniz için sevimli bir kedi köpek isimlik almak istediğinizde pek çok farklı ürün modeli ile karşılaşırsınız. Bunlardan biri de şüphesiz ki Balık Şeklinde Köpek Künyesi olur. Köpek isimliği modelleri arasında en çok tercih edilenlerden olan ürün, aynı zamanda sizin iletişim bilgilerinizi de içerebilir. Bu sayede köpek dostunuzun güvende kalması mümkün hale gelir.

Kalp Şeklinde Köpek Künyesi

Köpek isimliği modelleri, Kalp Şeklinde Köpek Künyesi ile devam ediyor. Tüylü arkadaşınızın boynunda hem şık duracak hem onun güvende kalmasını sağlayacak bir köpek kolyesi ya da köpek tasması mı arıyorsunuz? Cevabınız evetse, siz bu hoş tasarımlı köpek künyesi modelini tercih edebilirsiniz. Ürün paslanmaz çelikten yapıldığından dolayı son derece kalitelidir. Dostunuzun boynuna hiçbir şekilde zarar vermez ve aksine onun güvende kalmasına destek olan bir ürün çeşididir.

Daire Şeklinde Köpek Künyesi

Gümüş köpek künyesi, köpek künyesi metal ürünler ve onlarca farklı stilde köpek künyeleri vardır. Bunlardan biri de Daire Şeklinde Köpek Künyesi olmaktadır. Daire formunda olan bu köpek künyesi, hem dostunuzun adını hem sizin iletişim bilgilerinizi içerebilir. Böylece dostunuz olası bir kaybolma durumunda size tekrar ulaştırılabilir.

Elips Şeklinde Köpek Künyesi

Köpek isimliği modelleri 2022 listesinde bir diğer ürün de Elips Şeklinde Köpek Künyesi oluyor. Bu sevimli künye ile dostunuzun modaya uyum sağlamasını kolaylaştırabilirsiniz. Köpeğinizin daha da sevimli bir görüntü sergilemesine yardımcı olan künye, aynı zamanda onun tarzını yansıtmasına izin verir. Kaliteli ve kullanışlı bir künye seçimi için elips köpek künyesini tercih edebilirsiniz.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir