Sevimli dostlarımızın bizler için önemi göz ardı edilemez. Onlar bizlerin enerjisini değiştiren, bizleri karşılıksız seven ve tek beklentileri sevilmek olan biricik varlıklar. Evcil hayvan ebeveyni olarak onları güvende tutmak istiyorsanız; isimli köpek künyesi modelleri ilgilinizi çekebilir! İşte o muazzam köpek künyeleri…

İsimli Köpek Künyesi Modelleri

Bir canlıyı sahiplendiğimizde adeta evimizin bir bireyi haline gelirler ve onları hiçbir zaman kaybetmek istemeyiz. Sevimli dostlarımızı bu kadar severken bazen özellikle kedi veya köpeklerimiz kimi zaman yaramazlık yapıp kaçabilir ya da kaybolabilirler. İşte bu noktada evimizin neşesi, sevgili dostlarımızın evlerine geri dönmesini sağlayacak, başkası tarafından bulunduklarında bizlere kavuşmalarına yardımcı olacak isim yazılı künyeler oldukça önem taşımaktadır.

Bu isimli köpek künyesi modelleri oldukça fazladır ve sevimli dostumuzun tarzını yansıtacak birçok renk, şekil ve boyut seçeneğine sahiptir. Bu künyelerin ön yüzüne isimlerini, arka yüzüne ise sahibi olarak kendi ismimizi ve iletişim bilgilerimizi yazdırabiliriz. Bu durum kaçıp giden ya da kaybolan dostlarımızın bizlere geri dönmesinde ve onlara kavuşmamızda çok etkili olabilecektir. Birden fazla seçeneğini bulabileceğimiz bu köpek künyesi modellerini bir de yakından inceleyelim:

isimli köpek künyesi modelleri

Asker Künyesi Şeklinde Köpek Künyesi

Özellikle erkek ve ruhunda biraz asilik olan bir köpeğe sahipsek asker künyesi şeklinde olan bu künye, renk ve boyut seçenekleriyle sevgili dostunuza çok yakışacaktır. Üzerine hem kendi iletişim bilgilerimizi hem de dostumuzun kimlik bilgisini yazdırabileceğimiz bu künye, dostumuzun kaçma veya kaybolma riskine karşı iyi bir seçim.

Asker künyesi şeklinde köpek künyesi için TIKLAYINIZ!

Balık Şeklinde Metal Köpek Künyesi

Sevgili dostlarımıza verdiğimiz ödül mamalarından tutun oyuncaklara kadar balık şekliyle çokça karşılaşırız. Balık şeklinde künye de evcil hayvanımız için çok sevimli bir seçenek olacaktır. Balık şeklindeki künyeyi de yine kişiselleştirerek evcil dostunuz için edinebilirsiniz.

Balık şeklinde metal köpek künyesi için TIKLAYINIZ!

Daire Şeklinde Metal Köpek Künyesi

İsimli köpek künyesi modelleri arasında bir diğeri de daire formunda olanı. Daire şeklindeki bu künyeyi tüm kedi ve köpek ırklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dairenin şık görüntüsü evcil dostunuza çok yakışacaktır. Hem dişi hem de erkek dostlarınızda bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daire şeklinde metal köpek künyesi için TIKLAYINIZ!

Kalp Şeklinde Metal Köpek Künyesi

Bizler kadınların kalp sembolüne olan düşkünlüğünü biliyoruz. Özellikle dişi bir dostumuz varsa kalpli künye seçeneği ona çok yakışacaktır. Onun dışında duygusal ve romantik bir karaktere sahip erkek dostumuz için de bu künyeyi rahatlıkla edinebiliriz.

Kalp şeklinde metal köpek künyesi için TIKLAYINIZ!

Taç Şeklinde Metal Köpek Künyesi

Evimizin prensi ve prensesi olan sevimli dostlarımız için bir başka seçenek de taç şeklinde künyelerdir. Bu künyelerle onları çok daha sevimli hale getirebiliriz. Yine çeşitli renk ve boyut seçenekleriyle bu künyeyi edinmek sevimli dostumuz için hem konforlu hem de kaybolma riskine karşı bir önlem olmuş olacaktır.

Taç şeklinde metal köpek künyesi için TIKLAYINIZ!

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir