Köpek isimlik modelleri, pek çok köpek künye modelleri sunar. 2022 köpek künyesi ürünleri, köpek künyesi isim yazdırma olanağı da sunar. Bu sayede istenen bir isim künyenin üzerine yazdırılabilir. Metal köpek künyesi, çelik köpek künyesi gibi ürünler en çok tercih edilenler olmaktadır. Peki, bu yılın popüler kedi köpek isimlikleri neler? Detayları birlikte keşfedelim.

Köpek İsimlik Modelleri

köpek isimlik modelleri

Bu yılın en popüler köpek isimlik modelleri şunlar:

Asker Künyesi Şeklinde Köpek Künyesi

En çok tercih edilen köpek isimlik modelleri arasında asker künyesi şeklinde köpek künyesi ilk sırada yer alıyor. Sevimli dostunuzun daha da sevimli görünmesini sağlayacak bu özel künyeyi seçebilirsiniz. Üzerine dilediğiniz bilgileri yazdırabilirsiniz.

Balık Şeklinde Köpek Künyesi

Köpek künyesi söz konusu olduğunda balık şeklindeki köpek künye de en çok beğenilenler arasında yer alıyor. Patili dostunuz için özel olarak üretilen bu künye modeli, onun sağlığını riske atacak bir malzeme içermiyor. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile ürünü satın alabilirsiniz.

Daire Şeklinde Köpek Künyesi

Köpek isimlik modelleri arasında daire şeklindeki künye de son derece revaçta. Ürünün üzerine köpeğinizin ismini yazdırabilirsiniz. Köpeğinizin güvende kalması amacıyla kendi iletişim bilgilerinizi de künye üzerine işletme imkânınız bulunuyor.

Elips Şeklinde Köpek Künyesi

Köpeğiniz için pek sevimli bir aksesuar arıyorsanız; elips şeklindeki köpek künyesi seçebilirsiniz. Köpeğiniz için özenle geliştirilen ve asla kararma yapmayan bu köpek tasması isimlik, uzun süreli ve güvenli kullanımı mümkün kılar.

Kalp Şeklinde Köpek Künyesi

Köpek isimlik modelleri arasında bir diğeri de kalp şeklinde köpek künyesi oluyor. En çok dişi köpekler için seçilen bu muhteşem isimlik, elbette erkek köpek dostlarımız için de tercih edilebiliyor. Ürün paslanmaz çelik köpek künyesi olmasından dolayı kararma ve bozulma yapmıyor. Aynı zamanda köpek dostunuz için güvenli ve sağlıklı bir kullanım deneyimini destekliyor.

Kemik Şeklinde Köpek Künyesi

Köpeğiniz için sevimli ve şık duran bir köpek kolyesi arıyorsanız; bir başka seçeneğiniz de kemik şeklinde olan köpek isimliği diyebiliriz. Köpeğinizin güvende kalmasını sağlamak amacıyla bu künye üzerine kendi iletişim bilgilerinizi de yazdırabilirsiniz.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir