Kedi isimliği modelleri, metal kedi künyesi, sallanmayan kedi künyesi, zincirli kedi künyesi ve kaybolursam ara kedi tasması gibi ürün seçeneklerini içerir. Kedi isimlik modelleri aynı zamanda kedi künyesi tasarım seçeneği de vadeder. Peki, en popüler kedi isimlikli tasma modelleri hangileri?

Kedi İsimliği Modelleri 2022

Asker Künyesi Şeklinde Kedi İsimlik

Kedi isimliği modelleri arasında Asker Künyesi Şeklinde Kedi İsimlik, en popüler olanlardan biridir. Sallanmayan kedi künyesi ve kaybolursam ara kedi tasması gibi ürün seçeneği arayanlar için ideal bir seçimdir. Ürün, kedinizin boynuna zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle güvenli kullanım deneyimini garantiler. Kedinizin boynunda hoş bir aksesuar arıyorsanız, bu ürün modelini değerlendirebilirsiniz.

Balık Şeklinde Kedi İsimlik

Metal kedi künyesi arayanlar için ideal bir seçim olarak öne çıkan Balık Şeklinde Kedi İsimlik, kaliteli ve güvenilir bir kedi tasması seçeneğidir. Kedinizin boynuna asla zarar vermeyecek özel malzemeden elde edilen ürün, aynı zamanda paslanmaz çelik içerir. Uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlayan bu kedi kolyesi ile aynı zamanda kedinizin daha da sevimli görüneceğine emin olabilirsiniz.

Daire Şeklinde Kedi İsimlik

Kedi isimliği modelleri arayanlar için doğru seçimlerden biri olan Daire Şeklinde Kedi İsimlik, son derece popülerdir. Kedinizin güvende kalmasını sağlamak istiyorsanız; bu özel kedi künyesi tam da aradığınız şey olabilir. Zira ürün üzerine hem kedinizin adını hem de kendi iletişim bilgilerinizi işletebiliyorsunuz. Bu sayede ürün, kedi dostunuzun olası kaybolması veya kaçması halinde size tekrar ulaştırılmasını mümkün kılıyor. Zincirli kedi künyesi arayanlar için ideal bir seçim olan bu künye, her türlü talebe yanıt vermeyi başarıyor.

Elips Şeklinde Kedi İsimlik

Kedi isimliği modelleri arasında bir diğeri de Elips Şeklinde Kedi İsimlik oluyor. İdeal bir kedi isimlikli tasma olan ürün, kedi künyesi tasarım seçeneği sağlamasıyla da farkını ortaya koyuyor. Bu kedi tasması üzerine istediğiniz şeyi ekletebiliyorsunuz. Kedinizin kaçması veya kaybolmasını önlemek adına künye üzerine kedinizin adı haricinde kendi isminizi ve iletişim bilgilerinizi de ekletmeniz mümkün olmaktadır.

Kalp Şeklinde Kedi İsimlik

En çok tercih edilen kedi isimliği modellerinden olan Kalp Şeklinde Kedi İsimlik, özellikle dişi kediler için harika bir seçimdir. Kedinizin boynunda hoş bir görüntü sağlayan ürün, elbette erkek kediler için de ideal bir tercih olarak dikkat çekiyor. Ürün paslanmaz çelikten üretildiğinden ötürü kaliteli ve güvenli bir kullanım deneyimini garantiliyor.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir