Kedi isimlik modelleri, metal kedi künyesi ve kedi isim künyesi olarak da bilinir. Bu kedi künyesi modelleri, kaybolursam ara kedi tasması ve sallanmayan kedi künyesi gibi çeşitler de içerir. Kedi künyesi tasarım seçeneklerinin olması ise dostunuz için en iyi ürünü elde etmenize yardımcıdır. Peki, kedi isimliği modelleri neler?

Kedi İsimlik Modelleri

Kedi İsimlik Modelleri 2022

Hem kedinizin güvenliğini sağlamak hem onun tarzını yansıtacak kedi isimlik modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Asker Künyesi Şeklinde Kedi İsimlik

Kedi isimlik modelleri arasında ilk ürünümüz asker künyesi şeklinde kedi isimliği oluyor. Bu benzersiz kedi künyesi ile kedinizin tarzını ortaya çıkarabilirsiniz. Hem kedinizin ismini hem de kendi iletişim bilgilerinizi bu künyeye işletebilirsiniz.

Balık Şeklinde Kedi İsimlik

Metal kedi künyesi arayanlar için iyi bir seçim olan ürün, sallanmayan kedi künyesi olarak dikkat çekiyor. Kedi künyesi tasarım seçeneği sağlamasından ötürü, ürün üzerine istediğiniz tasarımı yaptırabilir ve istediğiniz bilgileri yazdırabilirsiniz.

Daire Şeklinde Kedi İsimlik

Bu kedi isim künyesi, en popüler kedi isimlik modelleri arasında yer alıyor. Ürünü dilerseniz kaybolursam ara kedi tasması şeklinde de tasarlatabilirsiniz. İsteğe göre farklı bilgileri de kedi isimliğine eklettirebilirsiniz. Metal kedi künyesi olmasından dolayı ürün, son derece sağlıklı ve güvenli bir kullanım deneyimi vadeder.

Elips Şeklinde Kedi İsimlik

Son zamanların en çok tercih edilen kedi isimliği çeşitlerinden biri de elips şeklinde kedi isimliği oluyor. Bu sevimli kedi kolyesi ile kedinizin daha da sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Asla kararmayan ve kedi sağlığını riske atmayan bu künye, patili dostunuz için en iyi seçimlerden biridir diyebiliriz.

Kalp Şeklinde Kedi İsimlik

Özellikle dişi kediler için tercih edilen kalpli kedi künyesi, elbette erkek kediler için de kullanılabilir. Sağlam ve kaliteli malzeme içeren ürün, en çok tercih edilen kedi isimlik modelleri arasında yerini alıyor. Künye üzerine kedinizin ismini ve kendi iletişim bilgilerinizi yazdırabilirsiniz.

Pati Şeklinde Kedi İsimlik

Kedinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda onun daha da sevimli görünmesini sağlayacak bir kedi tasması isimli ürün arıyorsanız; tercihinizi pati şeklindeki isimlikten yana kullanabilirsiniz. Künye üzerine kedinizi ismini ekletebilirsiniz.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir