Kedi tasması modelleri pek çok renk ve desen seçeneği sunuyor. Kedi tasması isimli numaralı ürünlerden zilli kedi tasması çeşitlerine kadar çok sayıda ürün bulunmaktadır. Evde kedi tasması yapımı ile uğraşmamak adına, sayfamızda yer alan yavru yetişkin kedi tasması modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

En Popüler Kedi Tasması Modelleri 2022

Kedi tasması çeşitleri, yavru kedi gezdirme tasması ve kedi gezdirme tasması şeklinde de kullanım imkanı sunarken, günlük kullanım için de uygun olmaktadır. Siz de hesaplı kedi tasması çeşitleri ile aile bütçenize zarar vermeden, sevimli dostunuz için o özel tasma modelini anında tespit edebilir ve satın alabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürünlere ve kedi tasması fiyatları bölümüne göz atmadan evvel aşağıdaki önerileri inceleyebilirsiniz. İşte, en iyi kedi tasması modelleri!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Petneym (@petneym)’in paylaştığı bir gönderi

Balık Desenli Çıngıraklı Kedi Tasması

Balık desenli çıngıraklı kedi tasması, kedi tasmaları ve künyeleri arasında en popüler olanlardan biridir. Bu kedi tasması ve künyesi, balık deseni ile dikkat çekiyor. Pek sevimli kedinizin daha da şirin ve sevimli görünmesine olanak tanıyacak olan bu tasmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çapa Desenli Kedi Tasması

2022 kedi tasması modelleri arasında bir diğeri de çapa desenli kedi tasması oluyor. Ürünü kolay şekilde takıp çıkarabiliyorsunuz. Kedi tasması ve yorumları da gösteriyor ki; ürün kedinizin boynunu sıkmıyor ve ona rahatsızlık hissi vermiyor. Çapa desenli tasma, genelde erkek kediler için satın alınabiliyor, fakat dişi kedinize de bu tasmanın çok yakışacağından emin olabilirsiniz.

Desenli Çıngıraklı Kedi Tasması

Desenli çıngıraklı tasma da trend kedi boyun tasmaları arasında yer alıyor. Renkli kedi tasmaları arayanlar için ideal bir seçim olarak dikkat çeken ürün, aynı zamanda zil de içeriyor. Böylece kedi dostunuzun size ne kadar uzaklıkta olduğunu anlamanız da kolaylaşıyor.

Ekose Desenli Çıngıraklı Kedi Tasması

Kedi tasması modelleri listesinde bir diğeri de ekose desenli kedi tasma çeşidi oluyor. Kedi tasması fiyatları ve modelleri karşılaştırıldığı zaman ürünün tam anlamıyla fiyat/performans dengesi sağladığını görüyoruz. Eğer siz de kedinizin boynuna ekose deseninin çok yakışacağını düşünüyorsanız; bu tasma çeşidini tercih edebilirsiniz.

Yaldızlı Çıngıraklı Kedi Tasması

Kedi tasmaları ve fiyatları karşılaştırıldığı zaman, yaldızlı çıngıraklı kedi tasması bir adım öne çıkıyor. Sevimli dostunuz için boyun tasması modelleri arıyorsanız; bu ürüne bir şans vermenizi öneririz. Ayrıca ürün yavru kedi tasması ve yetişkin kedi tasması şeklinde de kullanım imkanı vadediyor. Yani kedinizin yaşı ve ırkı ne olursa olsun bu kedi tasması modelleri ile onun güvenliğini sağlayabilir, şık bir görüntü elde etmesine izin verebilirsiniz.

İlgili gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir